Witam wszystkich interesujących się średniowieczną bronią, rekonstruktorów widowisk i walk historycznych, pasjonatów i kolekcjonerów mieczy.

Zajmuję się wykonywaniem średniowiecznej broni, głównie mieczy. Broń ta wykonywana jest w całości ręcznie. Wzorów i inspiracji dostarczają mi zachowane egzemplarze mieczy i wszelkie dostępne dokumenty opisujące lub przedstawiające taką broń.

Broń, którą wykonuję jest w 100% przeznaczona do praktycznego użytku w czasie inscenizacji walk i bitew, treningów historycznej szermierki i testów cięcia. Bardzo wysoka dbałość wykonania, estetyka i zastosowanie najlepszej jakość materiałów daje gwarancję otrzymania broni bardzo wysokiej klasy, która zadowoli i zaspokoi potrzeby bardzo wymagającego klienta.

Wiedza, umiejętności pracy z wieloma materiałami, zainteresowanie historią i miłość do sztuki, pozwalają mi w tym co robię i w moich wyrobach wskrzesić ducha minionych czasów. Wiele lat bycia obecnym na najważniejszych festiwalach kultur Słowian i Wikingów pozwoliło mi zyskać zaufanie wielu wymagających klientów z Europy i innych regionów świata.

Przedstawione na stronie egzemplarze broni nie są ofertą sprzedaży gotowego wyrobu, ale mogą być wykonane po złożeniu zamówienia.